O nas

Choć samo SXO na rynku istnieje od niedawna to nasi specjaliści w branży czują się jak ryba w wodzie. Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, których łączy pasja i zaangażowanie we wszystko co robimy. Wierzymy, że dokładność i sumienna praca oraz nastawienie na skuteczne działanie są kluczem do sukcesu.

Jestem

Karola Stachowicz

Hej, SEO zajmuję się od 2012 roku. Zaczęłam przypadkowo, a okazało się, że to jest to, co chcę robić. Z wykształcenia jestem politologiem, ze specjalnością dziennikarską. Od 4 lat organizuję cykl konferencji TEDxKatowice.

Lubię analizować, dociekać, zapisywać w excelu i robić listy zadań. Mam rozległe doświadczenie w szeroko pojętym on-site, czyli m.in. optymalizacji różnego rodzaju serwisów, budowaniu planów contentowych, audytach działań konkurencji, czy doborze odpowiednich, najlepiej konwertujących słów kluczowych dla branży klienta.

Pracowałam w agencji marketingowej Silence!, gdzie zajmowałam się SEO kilkudziesięciu klientów, agencji linkbuildingu Linkhouse, w której do moich zadań należało dbanie o strony klientów, aby osiagnęli jak najlepsze wyniki oraz byłam SEOwczynią „in house” w Landingi, gdzie rozpoczęłam swoją przygodę z SEO międzynarodowym. Niedawno doszłam do wniosku, że: „Jak nie teraz to kiedy?”, więc otworzyłam swoją agencję zajmującą się Search Experience Optimization. Współpracuję z kilkoma podwykonawcami zajmującymi się copywritingiem i linkbuildingiem, aby oferować klientom szeroki pakiet usług. Napisz do mnie i porozmawiajmy w czym mogę Ci pomóc!